اجباری شدن احراز هویت کاربران در پلتفرم های آگهی آنلاین

طبق نامه ای که دادستانی به اتحادیه کسب و کارهای مجازی ابلاغ کرده، پلتفرم های اینترنتی حوزه نیازمندی های خودرو و مسکن موظفند از ابتدای مهر، کاربران خود را ازطریق سامانه امتا احراز هویت ... بیشتر بخوانید »

14th Sep 2020
مایکروسافت دیگر از ویندوز 7 پشتیبانی نمی کند

اگر از کاربران ویندوز 7 باشید، شما هنوز هم می توانید ویندوز 10 را به صورت رایگان دانلود کنید، زیرا ویندوز 7 دیگر رسماً مُرده است! پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز 7 به طور رسمی به پایان رسیده و این ... بیشتر بخوانید »

26th Feb 2020
ماجرای حمله DDoS به زیرساخت اینترنت ایران چه بود؟

شاید شما هم در هفته گذشته متوجه اختلالات به وجود آمده در اینترنت ایران شده باشید. شاید هم آن را پای کُندشدن های گاه و بی گاه اینترنت کشور گذاشته باشید. اما واقعیت این است که در روزهای گذشته ... بیشتر بخوانید »

16th Feb 2020
عیدتون مبارک

آغاز سال 1397 مبارک. امیدواریم سال نو برای شما سال حرکت رو به جلو باشد، هم رضایت را تجربه کنید و هم موفقیت را.

21st Mar 2018
مدیرعامل تلگرام: انتقال سرور به ایران هرگز

مدیرعامل تلگرام در کانال تلگرامی رسمی خود نوشت: … این موضوع که تلگرام به عنوان پیام رسانی که حریم خصوصی برای آن بسیار مهم است، سرورهای خود را به ایران منتقل کند کاملاً پوچ است. … ایران و روسیه ... بیشتر بخوانید »

24th Jul 2017
جایگاه ایران در شاخص جهانی دولت الکترونیک

طبق گزارش دپارتمان امور اقتصادی سازمان ملل متحد، ایران جایگاه 106 را از 193 کشور در شاخص جهانی توسعه دولت الکترونیک (EGDI) کسب کرده است. این گزارش نشان می دهد ایران شش پله در جایگاه جهانی دولت ... بیشتر بخوانید »

19th Feb 2017
سرانجام فاز دوم شبکه ملی اطلاعات

همانطور که قبلاً اعلام شده بود، سرانجام هیجدهم بهمن 95 فاز دوم شبکه ملی اطلاعات به بهره برداری رسید. این فاز که با هدف تقویت زیرساخت های ارتباطی کشور راه اندازی شده، می تواند تغییرات ساختاری ... بیشتر بخوانید »

12th Feb 2017
قول وزیر ارتباطات به کاربران: کاهش 50 درصدی قیمت اینترنت و افزایش کیفیت

شاید شنیدن این حرف ها کمی تکراری شده باشد، اما بار دیگر بالاترین مقام حوزه فناوری، یعنی وزیر ارتباطات، از تغییر تعرفه های اینترنت تلفن همراه و افزایش کیفیت آن خبرداد. محمود واعظی در حالی قول ... بیشتر بخوانید »

12th Feb 2017