افزایش قیمت بین المللی ثبت دامنه .com از ابتدای سپتامبر 2021

طبق اطلاعیه ی شرکت Verisign، ارائه دهنده ی خدمات رجیستری دامنه ی .com، از اوّل سپتامبر 2021 (10 شهریور 1400)، قیمت ثبت، تمدید و یا انتقال دامنه ی .com با افزایش 7 درصدی مواجه خواهد شد. این افزایش قیمت به صورت ... بیشتر بخوانید »

17th Aug 2021
سال نو

سال نو، باشد ای خدای مجید سال بی جنگ و سال بی تهدید کسی از خون دیگری نمکد خونی از بینی کسی نچکد خلق گمراه را هدایت کن به مریضان شفا عنایت کن هر کسی خیری آرزو کرده آرزویش شود برآورده خلق را ... بیشتر بخوانید »

21st Mar 2021
اجباری شدن احراز هویت کاربران در پلتفرم های آگهی آنلاین

طبق نامه ای که دادستانی به اتحادیه کسب و کارهای مجازی ابلاغ کرده، پلتفرم های اینترنتی حوزه نیازمندی های خودرو و مسکن موظفند از ابتدای مهر، کاربران خود را ازطریق سامانه امتا احراز هویت ... بیشتر بخوانید »

14th Sep 2020
ماجرای حمله DDoS به زیرساخت اینترنت ایران چه بود؟

شاید شما هم در هفته گذشته متوجه اختلالات به وجود آمده در اینترنت ایران شده باشید. شاید هم آن را پای کُندشدن های گاه و بی گاه اینترنت کشور گذاشته باشید. اما واقعیت این است که در روزهای گذشته ... بیشتر بخوانید »

16th Feb 2020
عیدتون مبارک

آغاز سال 1397 مبارک. امیدواریم سال نو برای شما سال حرکت رو به جلو باشد، هم رضایت را تجربه کنید و هم موفقیت را.

21st Mar 2018
ثبت دامنه اینترنتی کاربران ایرانی به مشکل می خورد

شرکت ریسلو به عنوان بزرگترین ثبت کننده دامنه های اینترنتی ایرانی در ایمیلی به کاربران ایرانی هشدارداده که از تاریخ 27 شهریور امکان تمدید دامنه و سرویس های موجود از آنها سلب خواهد شد و دیگر قادر ... بیشتر بخوانید »

20th Aug 2017
مدیرعامل تلگرام: انتقال سرور به ایران هرگز

مدیرعامل تلگرام در کانال تلگرامی رسمی خود نوشت: … این موضوع که تلگرام به عنوان پیام رسانی که حریم خصوصی برای آن بسیار مهم است، سرورهای خود را به ایران منتقل کند کاملاً پوچ است. … ایران و روسیه ... بیشتر بخوانید »

24th Jul 2017